ПРО КОМПАНІЮ

ТОВ «ДМК «Дніпромлин»- одне з перших і найбільших зернопереробних підприємств України. Вже понад століття ми вдосконалюємо виробництво продукції для мільйонів споживачів. І є надійними партнерами відомих торгових мереж країни. «ДМК «Дніпромлин»- продукція найвищої якості в кожну оселю!


Підприємство ТОВ «ДМК «Дніпромлин», знаходиться в центральній частині міста Дніпро.

Свій початок «Млин на Дніпрі» бере з 1894 року. Саме цього року промисловець М. Я. Фаст почав будівництво великого млина.

Будинок млина із проектною потужністю 300 тонн за добу було спроектовано з багаторазовими коефіцієнтами запасу по міцності стін цегляної кладки й виробничих площ.

Вже при будівництві Фаст виявив, що його капіталу не достатньо для грандіозного проекту. Фаст продає свій млин у Петриківці, бере додаткові кредити в міському громадському банку м. Катеринослава та продовжує будувати млин. Але самою більшою перешкодою в здійсненні задуманого проекту була велика конкуренція власників міських млинів.Всі вони, передбачуючи свої можливі збитки у випадку пуску нового млина Фаста, об’єдналися в негласний союз конкурентів і намагалися нашкодити Фасту, як тільки могли. Розповсюджували всілякі чутки про його банкрутство й недоцільність кредитування цього будівництва, що конструкція будинку не надійна, можливі аварії й руйнування. Але Фаст завзято продовжував будівництво, хоча й перебував на краю банкрутства.

В 1897 р. млин був змонтований і почався пусконалагоджувальний період. Вже у серпні 1930 року було прийнято на елеватор перші 26 вагонів зерна нового врожаю! Все технологічне устаткування, норії й шнеки були приєднані до аспіраційних мереж. На млині почалися трудові будні по освоєнню потужностей. У 40-х роках комбінат стає найбільшим підприємством на Україні. Одеський технологічний інститут борошномельної промисловості при комбінаті відкриває центр підготовки й навчання студентів-практикантів.

Будівництво цеху готової продукції, 1963 р.

У 1967році за високі досягнення в праці комбінат нагороджено «Орденом Леніна».

У січні 1976 року будівельники здали оновлений завод потужністю 150 тонн за добу макаронного помолу, одночасно був збудований склад готової продукції при борошномельному цеху №2 та котельня на території комбінату.

У 1994 році пущені в експлуатацію дві автономні секції плановою продуктивністю 250 т зерна на добу із системою опалення й кондиціювання повітря, що забезпечило стабільний випуск продукції, поліпшені умови праці, естетику виробництва й екологію. Одночасно побудовані насосна станція й компресорна станція, склад для зберігання та відпуску продукції. У травні 1996 року збудовано 4-х поверховий адміністративно-побутовий комплекс, де знаходяться побутові приміщення та виробничо-технологічна лабораторія.

До 100-річчя підприємства у вересні 1997 року був відкритий музей комбінату та почесна стела пам’яті борошномелів.

На цей час до складу підприємства входять: борошномельний цех № 1, борошномельний цех № 2, елеватори № 1,№2, цех готової продукції зі складом безтарного зберігання борошна та дільницями фасування, транспортна дільниця, електроцех, паросиловий цех, ремонтно-механічний цех, адміністративна побутова дільниця, тарна ділянка, ВОХР, виробничо-технологічна лабораторія, автотранспортна дільниця.

З 2012 року на підприємстві впроваджена міжнародна система якості ХАСП, яка щорічно підтверджується міжнародним аудиторами і вдосконалюється згідно новим вимогам сертифікації. За цей проміжок часу підприємство кілька разів реконструювалося, проводилася модернізація, обновлялося технологічне й транспортне устаткування, змінювався асортимент випускаємої продукції. Всі технічні нововведення були спрямовані на випуск високоякісної продукції, якість якої підтверджена дипломами й нагородами.

Одержанню цих нагород, насамперед, сприяла кропітка й щоденна робота колективу підприємства, починаючи від приймання зерна й закінчуючи відпуском готової продукції споживачеві.

На всю продукцію, вироблену підприємством, є «Гігієнічні висновки», «Протоколи дослідження з показників безпеки». Продукція відповідає всім вимогам ДСТУ, ГСТУ та технічним умовам України.

До 2021 року була проведена зміна усього фасувального обладнання на повністю автоматичне, що дало змогу збільшити обсяги виготовляємої продукції та уникнути потрапляння сторонніх предметів до фасованої продукції.
Адміністрація підприємства приділяє велику увагу соціальним питанням. Працівники та ветерани підприємства кожен квартал отримують продукцію підприємства, одержують матеріальну допомогу на оздоровлення, надаються санаторно-курортні путівки, діти працівників оздоровлюються в таборах.

НАШІ ПАРТНЕРИ