ЗАВЖДИ ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ
Рецепти«…Хлеб наш насущний даждь нам днесь» Ці слова з Молитви «Отче наш» і вона в кожного на вустах, всі звертаються з цими словам до Господа. І подумавши про хліб ми повинні обов'язково звернутися із словами вдячності за те, що цей хліб у нас в є щодня.

Прообразом хліба були зерна злаків. Поступово люди стали змішувати їх з водою і варити, так з'явилися каші. І лише близько 15000 років до нашої ери з'явилися перші коржики із зерен. Наступний етап доводиться на 2600-3000 років до нашої ери. Тоді єгиптяни навчилися використовувати дріжджі для випікання хліба. Потім мистецтво випікання хліба освоїли греки, а там і римляни. Римляни ж і удосконалили процес хлібопечення. Вони навчилися перемелювати зерна, винайшли печі. І вже в середні віки по всій Європі з'явилися булочні.

Хліб був і залишається одним з важливих продуктів харчування у всьому світі. Довгий час при виробництві хліба застосовувалася лише ручна праця. І лише в кінці 18 століття, в Швейцарії був винайдений роликовий механізм, що значно спростив процес подрібнення зерна і привело до масового виробництва білої муки, без якої сучасна людина не представляє свій стіл ні в будні. ні у свята. Це просто хліб і піроги, млинчики, оладки, булочки, піци, печиво, торти, тістечка і ще величезна кількість блюд і виробів із застосуванням пшеничної, житньої муки, манної крупи і висівок виробництва ТОВ «Дніпропетровський млиновий комбінат». На цій сторінці, шановані відвідувачі нашого сайту, Ви завжди зможете отримати прекрасні рецепти виробів з муки.ru ua en
Компанія