ЗАВЖДИ ГАРАНТОВАНА ЯКІСТЬ
Головна сторінкаМи будуємо й розвиваємо стабільні відносини з нашими партнерами по бізнесу. Відносини, що виникають у процесі діяльності повинні приносити користь усім сторонам, при цьому перевага віддається довгостроковим інтересам перед короткостроковими.
Ми використовуємо унікальні знання й досвід для виробництва нашої продукції.Ми прагнемо до побудови доброзичливих і довгострокових відносин з нашими споживачами. У нашу продукцію ми закладаємо якість, що забезпечує нам повагу й відданість споживачів. Ваше задоволення від продукції "Дніпромлин" - це наша краща нагорода!


ru ua en
КОМПАНІЯ

Хліб - один з найдавенних виготовляємих продуктів, що з'явився ще в Неоліті. Перший хліб являв собою подобу запеченої кашки, приготовленої із крупи й води, а також міг стати результатом випадкового приготування або навмисних експериментів з водою й борошном. Нащадки такого раннього хліба виготовляються в цей час із різної крупи по всьому світі, наприклад, мексиканська тортил'я, індійський чапати, китайський poa ping, шотландський вівсяний корж, північноамериканський кукурудзяний корж й ефіопська інжера.